Reference

Moc děkujeme za fotky, rádi jsme je sdílely na sítích.

Raffiné spodní prádlo-plavky

Vše probíhalo v pořádku. Výsledkem jsou super fotky, kterými se prezentujeme na sociálních sítích.

Jiří Kuric, majitel

Pekařství Kuri Stříbro

Děkuji fotografce i modelce za profesionální přístup a skvělý výsledek. S jejich prací jsem velmi spokojený a mohu všem případným zájemcům o profi fotky jen doporučit!

Luděk Fürst

CORRECT Computers Plzeň

Fotografka dorazila do našeho salonu v K. Varech, kde nafotila naše služby. Skvělá spolupráce, milý přístup, rychlé dodání fotografií. S výsledkem jsme byli maximálně spokojeni. Doporučujeme.

Po čase jsme začali spolupracovat i na tvorbě grafiky pro mé sociální sítě a nyní již spravuje jeden z mých instagramových účtů.

Irena Hicklová, majitelka salonu

Salon Prestige

Lucie mě oslovila ohledně spolupráce pro focení z mé malé dílničky, kde vznikají hodiny psané vlastním životním příběhem. Vše co bylo domluveno proběhlo naprosto v pořádku a radost proběhla na obou stranách. 

Miloslav Stava

MS Design

Jsem moc ráda, že jsme si pro promo fotky vybrali právě Lucku. Při focení panovala úžasná a uvolněná atmosféra se spousty smíchu. Výsledkem jsou nádherné fotky, které nám velmi pomohli v propagaci našich služeb. Těším se na další spolupráci a vřele doporučuji.

Iveta Jirková, majitelka

CRAZY WINGS

Lucie Jandáková | marketingový specialista Domažlice, grafik Domažlice, fotograf Domažlice, specialista na sociální sítě Domažlice, správa sociálních sítí Domažlice
O tento web pečuje profesionální SEO konzultant.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!